| Ropidox a întrebat:

Cine imi poate face o lista cu artisti sarbi si o lista cu artisti bulgari! Cat mai multi artisti sa am ce alege, va rog mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarbi : Željko Joksimović, Aleksandra Kovač, Aleksandra Radović, Ana Stanić, Jelena Tomašević, Bajaga i Instruktori, Đorđe Balašević, Ekatarina Velika, Električni Orgazam, Galija, Idoli, Korni Grupa, Orthodox Celts, Partibrejkers, Pekinška Patka, Rambo Amadeus, Riblja Čorba, Smak, Šarlo Akrobata.

Bulgari : Illés, Metró, Omega, Bikini, Edda művek,P. Mobil,A. E. Bizottság,Európa Kiadó, Macskanadrág, Alvin és a mókusok, Auróra, FankaDeli, Sub Bass Monster, Dopeman, Leukémia, Marina revue, AMD, Hold X True, Fallenintoashes, Embers, Subscribe, Shell Beach, Hatred Solution, Stillborn.

2 răspunsuri:
| Ropidox explică:

Pai caut muzica si nu vreau sa ascult muzica lor(folclor) vreau ceva house ceva asemanator cu kiril dzajkovski! big grin...Dar inca nu am apucat sa caut muzica cu cei pe care mi i-ai spus. Oricum Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe care i -ai ales pana la urma? :d