| alexlulu51 a întrebat:

Salut.TPU. Dau funda celui care imi spune ceva melodii hip-hop rapp sau cum vreti voi so luati. dar sa fie ceva gen gangsta sa te simti u bine cand o asculti. ce se asculta prin masini cu bass daca se poate sa fie romanesti.si nu-mi spuneti de Bug Mafia astea noi ca le stiu. mersi!

1 răspuns:
| MariaPink9 a răspuns:

Eu iti zic unele.dar nu sunt romanesti. oricum merita ascultate: Eminem - Go to sleep, Lil Wayne ft Eminem - No Love, Drake - Forever. Daca iti plac astea, iti mai zic. big grin