| anonim_4396 a întrebat:

de ce trupa one direction au doar fane, dar nu si fani?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Ba da, au fani baieti.Doar ca acei baieti sunt, inevitabil, niste pufosi carora le place la nebunie sa si-o plimbe prin lorghean.Si,desigur,nu prea vezi la baieti/barbati argumentul cretin tipic pizdulicilor "da sunt asa frumosiiii".

6 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Care mascul cu o urmă de testosteron şi minim două ouă, ar idolatriza ceva atât de penibil şi lipsit de valoare?

| KMaddieK a răspuns:

Poate-s gay, si au doar fane pentru ca "sunt frumosi"...cum canta nu comentez laughing)

| ihacoswhy a răspuns:

Pentru ca nu-s gaylaughing

| jojojojome546 a răspuns:

Au fane

| KidGirl99 a răspuns:

Pentru ca de obicei ''fanii'' astia mai sunt si invidiosi, tongue laughing Dar nici mie nu-mi place One Direction, e o trupa de gay. laughing

| Iulissa a răspuns (pentru KidGirl99):

Ho sincer ahiar ieri am vazut pe net... cei din one direction nu, subliniez NU sunt gay