| xAnonymous a întrebat:

Salut TPU
De ceva timp am descoperit ca am voce pentru muzica.Desi nu e mostenita din familie nu prea re cine sa ma ajute si sa imi dea o parere.Dar recent am fost intr'o tabara in care profesorul fuseste intr'o trupa iar el mi-a confirmat ca am o voce foarte buna si ca pot ajunge unde vreau cu ea.Sincera sa fiu as vrea sa imi postez un video pe youtube unde sa primesc diferite pareri.Problema este ca nu am cu ce sa ma inregistrez. Vocea mea inregistrata se schimba radical si nu se mai aude deloc bine.Cu telefonul sau web'ul nu ai cum sa te inregistrezi pentru ca se aude ca naiba.Voi ce parere aveti? As putea sa editez vocea cu ceva sa se auda mai clar sau sa cumpar un microfon? daca e vorba de microfon stiti de >undeMerci!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie microfon, ia-ti de la Altex/Media Galaxy sau alt magazin de genul.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat