| SkRill3xX a întrebat:

Deci de cateva zile incerc sa caut o melodie mai mult un remix canta in engleza o fata
ceva de genu " you can go...baby baby... i'm your baby, i'm your lady. si dupa incepe un remix in araba..cred. hadele ha hali hali helaughing)) nu stiu ce zice acolo " daca stie cineva sau are idee chiar daca nu se intelege foarte bine. va rog sa imi spuneti! Dau Funda! big grin big grin

4 răspunsuri:
| Luizaaa a răspuns:

Poate zici de celine dion- i'm your lady

| SkRill3xX explică (pentru Luizaaa):

Nu e un fel de remix se mai da si pe radio...

| SkRill3xX explică:

Nu e am si zis eu un fel de remix sau muzica de club ceva de genul asta ca beatul din melodie 1:10 https://www.youtube.com/watch?v=Jr4TMIU9oQ4