| KanekKi a întrebat:

Salut TPU,

Era mai demult difuzata o melodie pe Kiss Fm, din cate stiu era dupstep.
Era o persoana,care canta la niste clape in intuneric si apareau niste monstrii prin jurul lui si cred ca tipu avea si niste fasii de panza la maini.
Doar atat stiu, dau funda cine o stie!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cumva Martin Garrix - Animals?

| KanekKi explică (pentru anonim_4396):

Nu frate, e de prin 2010 ori 2011 nu stiu sigur..., si dupa cum am zis era unu care canta la clape si in jurul lui era intuneric si mai apareau niste monstrii...pnm.

| KanekKi explică (pentru anonim_4396):

Multumesc oricum, iti dau funda :)). Am gasit-o!

https://www.youtube.com/watch?v=DTXPRbMuefw

| anonim_4396 a răspuns (pentru KanekKi):

Stiam melodia, am ascultat-o de multe ori dar nu am vazut videoclip-ul ei niciodata.
Oricum, mersi de funda.