| ooAndrewoo a întrebat:

exista vreun program sau plug-in pentru winamp care sa faca chestia asta: de exemplu, eu pun 2 melodii in playlist si vreau ca a 2-a melodie sa inceapa ca si cum ai schimba melodia din virtual dj

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

în Winamp există o opțiune numită "cross fade". Acest lucru face să se suprapună piesele. Deci, piesa următoare începe din piesa anterioară
Pentru ca melodiile din Winamp sa fie redate din una in alta, mergi la optiunea View ->Equalizer, click pe acel buton cu doua sageti si langa cifra 0, modifici acea cifra dupa preferintele tale. Exemplu:10, pentru ca o melodie sa intre una peste alta la 10 secunde ramase din melodia anterioara. Print aici http://img29.exs.cx/img29/9792/wamodcrossf0nh.png