| TDman a întrebat:

Caut un plug-in de Winamp, sau un program separat, care sa afiseze notificatii IN-GAME despre ce melodie ruleaza.

De exemplu: Skinul Bento, de la Winamp, are un astfel de sistem, doar ca in jocuri, nu-mi arata. Daca cineva stie cum sa-l fac sa mearga in jocuri, sau stie un plug-in sau program separat, sa raspundawinking

Si normal ca, cel care imi da raspunsul care functioneaza, primeste funda (nu prea pricep de ce alerga toata lumea dupa ele... dar sa le dam laughing )

2 răspunsuri:
| M?d?0611 a răspuns:

Nu merge de la Options --> Notifications --> Show Always? thinking

| TDman explică:

Din pacate nu straight face