| DannyABCD a întrebat:

Imi puteti recomanda o melodie de dragoste sau una care are ca subiect un prieten care pleaca in alta tara etc? Ceva gen melodia din ep 40 " Haideti Tineri Titani - Fi a mea "? *Scuze ca ma uit la desene animate dar imi aminteste de copilarie*.

1 răspuns:
| Anitta18 a răspuns:

Niciodată nu ești prea mic pentru desene animate.Nu este nici o problema.Te poți uita liniștit.
Eu am auzit multe melodii de dragoste de exemplu:
"Iubirea nu va păli"
Melodia asta a cantat-o Beast Boy lui Terra la episodul cu bebelușul cupidon.
Cyborg a cantat o melodie de dragoste f frumoasa pentru iubita lui, Jinx.
"Ești ca o minune".
Cam astea sunt.