| TomaKa1900 a întrebat:

ma ajutati cu ceva?
Cum pot sa adaug melodii intr-un BSplayer playlist?
Mi-am creat un playlist si nu stiu cum sa le adaug, ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| DAC a răspuns:

Din cate stiu eu, BS player nu il poti folosi pe post de playlist, caci iti deschide o singura melodie.
Daca vrei sa asculti melodiile in ordine, fara sa mai butonezi, incearca Media Player.
Sarbatori frumoase!

| Neacsu_Irina_1992 a răspuns:

Buna. Problema asta am avut-o si eu. Pai probabil le ai intr-un folder. Iti deshizi bsplayer si dai la menu- playlis(alt+e) si ti se va deschide lista. Ea este goala. Copiezi toate melodiile din folder si (le selectezi pe toate) si le muti in fereastra alba de la bsplayer.(lista). Le poti muta pur si simplu cu mouse-ul. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| KissRaulYo a răspuns:

Intra in BsPlayer si este sub "x" butonul ala unde scrie PL intre ML si EQ si acolo poti sa bagi playlistul NPCwinkingtongue