| Ciprikao a întrebat:

happy

Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva, va rog! :3

Am auzit o melodie si nu am fost inspirat sa pornesc Shazam-ul. Stiu ceva versuri din refren, totusi ceea ce gasesc eu pe YouTube, nu e ceea ce caut.

Melodia e aparuta de curand. E cantata de o voce barbateasca suava, subtire.
In melodie se aude des un "ooooh!" cu un "N" in fata. Acest "Nooooh!" se aude interpretat pe mai multe trepte. Variaza.
Intre doua sunete de-astea, cantaretul spune "You drive me crazy"... iar sper sfarsitul refrenului cred ca spune "You are my friend." Sau ceva de genu'.

Rugamintea mea este aceea ca as vrea si eu sa imi spuneti daca stiti, cine canta si cum se numeste melodia.

Multumesc. Funda!winking

2 răspunsuri:
| cristhine022 a răspuns:

Pai cred ca melodia o canta roxie si true

link---->>>https://www.youtube.com/watch?v=3bDp2tzT44s

| Ciprikao explică:

Nope. Nu e asta. Nu are legatura cu absolut niciun serial de la TV.