| korenix a răspuns:

Parerea mea, eu zic ca e foarte buna, chinezarie nu poti sa zici ca e, la banii aia, pentru o boxa portabila.
Are destula putere si bass la cat este de mica. In special boxele cu bluetooth costa mult, deci la ce autonomie are plus bloetooth plus 6W pe dimensiuni reduse, eu zic ca 150 lei e oferta, pardon este deja la oferta.
Am trecut prin cateva boxe portabile, si crede-ma 6W e destul pentru acea boxa.
Am avut boxa de 6W si se auzea destul de tare ''am stricat-o'' Concluzie-nu modifica, nu desface. Din prima poate nu se stirca dar dupa ca ai apucat sa ii faci ceva nu vei mai fi mandru asa tare de ea.
Daca vrei ceva la moda, tehnologie avansata sa zic asa sau calitate, poti sa o cumperi, merita din plin. La caracteristici sta foarte bine. big grin

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat