| anonim_4396 a întrebat:

mi-am amintit de o melodie pe care o ascultam mai demult si nu mai stiu cum se numeste.
Tot ce imi amintesc e ca era cantata de un arab la costum care canta(parca) la pian si (parca) videoul era in alb-negru chiar daca melodia era din 2010-2012.

Răspuns Câştigător
| JustAsimpleUser a răspuns:

Incearca cu niste cuvinte cheie #Black&White #Arab #Sing, vezi ce gasesti, apoi incearca pe o pagina Facebook speciala pentru gasirea melodiilor..sunt destule, si mai poti incerca pe Youtube, vezi c melodii stii ca seamana cu aia si asculti cateva, apoi o sa ti apara la recomandate in dreapta. poate gasesti, nu stiu ce sa zic