| quiTs a întrebat:

nu găsesc o melodie deși am versurile, poate sa ma ajute cineva cu ea? Dau fundiță
Acestea sunt versurile :
Ușor să spui chestii când nu le simți
Mai simplu să minți doar nu suntem sfinți
Nu cred cuvinte menite să piardă o minte, nu cred
Vrăjeli, baliverne socoteli...
Zi-mi ce vrei in afara de p@#% romantic nu sunt nu stau nici o lună
N-ai sentimente ci interese impertinente, și nu mai știu...
Referentul;
De-aia ți-o trag cu drag ți-o trag, de-aia ti-o trag cu drag ți-o trag
Dacă ma poate ajuta cineva sa îmi lase melodia, dau fundița.
Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

Pai versurile de unde le ai? Eu cred ca e ceva necomercial... daca nici google nu gaseste versurile.

| quiTs explică (pentru DrGoogle):

Da o am înregistrată pe telefon, de la un prieten din mașina care și el a luat cd'ul și nici el nu stie cum se numește.

| DrGoogle a răspuns (pentru quiTs):

Ai putea sa incerci cu shazam, la prietenul tau in masina.

| quiTs explică (pentru DrGoogle):

Am încercat laughing) nu găsește nimic, clar dacă nici pe TPU nu găsesc, nu mai dau de ea