| alexnicholas a întrebat:

..Nu stiti vreun site pe care sa vad rezultatele (punctele si locul) de la semifinalele Eurovision 2011? Va multumesc si FUNDAAAAAAAAAAAAAAAA

Răspuns Câştigător
| oanamaria a răspuns:

Bunahappy...punctele si locul din semifinala vor fi postate in acesta seara, la cateva minute dupa ce se termina finala de la eurovision, eu am cautat pe wiki anul trecut si asa am aflatwinking

4 răspunsuri:
| oanamaria a răspuns:

Ma bucur ca te-am putut ajutawinking
iar punctele date de juriu si cele date de televot vor fi postate in maxim o luna happy

| alexnicholas explică:

Eu ma referr la punctajele din Dusseldorf...sad

| alexnicholas explică:

Asa ma gandeam si eu Oana love struck