| TheWisest a întrebat:

Salut TPU. Nu stiu daca e locul potrivit pentru asta dar am ramas in pana de idei.
Se aproprie ziua unei prietene de ale mele care este colectionara de muzica (vinyl-uri, CD-uri, tot ce gaseste) si este mare fan Alternosfera.

Insa nu putem sa gasim pe nicaieri unul dintre albumele lor, nici macar la concertele lor. Aparent nu mai este in productie.
Am incercat pe OLX si pe toate celelate site-uri de vanzare, pana si pe amazon si ebay.

Albumul este: Alternosfera - Virgula (2012)
Edit: Bineinteles ma refer ca acest album il caut in varianta fizica (sigilat sau nesigilat)

Asa ca apelez la voi, daca il aveti, daca il are vreun prieten/a de-al vostru sau stiti vreun magazin (probabil anticariat?) unde poate sa fie gasit, sa imi spuneti.
Bineinteles suntem dispusi sa platim potrivit pentru acest album.

1 răspuns:
| andreisergiu123456789 a răspuns:

Privat