| Misterryo a întrebat:

O intrebare banala, ce e urat in melodia asta? E urata?
http://www.youtube.com/watch?v=EVCmYy-p_6k

4 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Versurile sunt groaznice.Intrumentalul este bun, dar copiat.

| Misterryo explică (pentru Ecea):

Poti compune tu versuri mai frumoase? ce e groaznic in ele?
happy

| Ecea a răspuns (pentru Misterryo):

Pai prietene, suna ca o manea.Totul este numai jale...o melodie sentimentala nu inseamna sa jelim dupa o persoana iubita.
Eu nu ma ocup cu poezii,nu sunt poet si urasc poezia, nu sunt interesat sa compun, dar cred ca daca m-as apuca de asa ceva ar iesi mult mai reusite.

| RalucaAllen a răspuns:

Wow, nu e urata melodia asta! E asa tare, serios! love struck Domne e super! happy