| razvanutu28 a întrebat:

pentru ce care asculta Trap, ce melodii va plac cel mai mult si ce mai ascultati nou.Cea mai frumoasa si mai noua primeste funda!

Răspuns Câştigător
| razvanutu28 explică (pentru Nucreeed):

Mersi, dar voiam melodii mai noi de anul acesta.

| Nucreeed a răspuns (pentru razvanutu28):

Nu inteleg mentalitatea asta:\. Daca ceva e nou, nu inseamna ca e si mai bun, ca sa stii si tu.Si melodiile astea sunt destul de noi 2014/2015. Daca nici macar nu ai auzit de ele nu vad care'i problema sa le asculti.Anyway...

| razvanutu28 explică (pentru Nucreeed):

Crede-ma ca le stiu pe majoritatea si voiam sa stiu ce se asculta anul acesta si care mai e nou, oricum mersi pentru ca te-ai chinuit sa imi dai link-urile.Respect!

4 răspunsuri:
| Lowkee a răspuns:

Ce e postat mai jos nu e trap, e muzica electronica

Asta e trap: https://www.youtube.com/watch?v=n2MVzP4MaJ0