| crystyviper a întrebat:

..poate cineva este interesat despre texte de melodie. uitati un text pentru o melodie de dragoste...

Nu am uitat
De tine nici acum
De ce ai plecat
Intoarce-te din drum

Eu te astep
Sa vi din nou la mine
Sti ca in viata-i greu
Fara a ta iubire

Eu tare mi-as dori acum
Sa pot sa te intorc din drum
Sa fie totul cum a fost
Atat de frumos (2x)

Mi-e tare dor de privirea ta
Buzele tale dulci ca mierea
Eu tare mult
As vrea sa le sarut

As da timpul inapoi
Sa sterg greseala dintre noi
Sa pot sa te am iar cu mine
Ca tare greu e fara tine

Ce parere aveti?

1 răspuns:
| MegamortX a răspuns:

Cu versurile astea mai mult de o manea ieftină şi proastă (aşa-s toate) nu scoţi. Sunt penibile. Nici nu le-am citit până la capăt...aş fi irosit prea mult timp. Pe lângă asta, mai ai şi greşeli :"Sa vi", "Sti". Ţi-aş sugera să înveţi mai întâi să scrii şi, abia după ce eşti sigură că te descurci cu limba română, să te apuci şi de scris versuri.Sau... mai bine uiţi de ultima parte, cu versurile.