| megabum a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum se numeste melodia din video-ul asta: https://www.youtube.com/watch?v=XgoVBhgbQ7o
Si mai spuneti-mi si cum se numeste melodia de la finalul Episodului 5 din The Walking DEAD, sezonul 1. Aceea dupa ce Clementine il impusca pe Lee, melodia de la CREDIT-ul episodului!

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=K51MK9IvDo8
sau poate o gasesti printre astea
vad ca este o compilatie si oamenii (userii) comenteaza si despre Clementine deci poate o gasesti aici
http://www.youtube.com/watch?v=aB7eLzGHvFc

| megabum explică (pentru M25M):

Amice, mersi, mi-ai dat melodiile amandoua de care aveam nevoie, MS mult, meriti toata fundita!

| M25M a răspuns (pentru megabum):

Cu placere, multumesc si eu pentru funda!

5 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

La primul link: Thao Nguyen Xanh - Sad Romance http://www.youtube.com/watch?v=u69CkyLJUKU

La The Walking Dead, esti sigur ca ala este episodul? Sau sezonul?
Sunshine (Adagio In D Minor) by John Murphy
Pathetique Piano Sonata No 8 in C minor, Op 13 [3rd movement - Rondo: Allegro] by Warren Mailley-Smith
Astea-s melodiile episodului, m-am uitat sa imi reamintesc si vorbesti de episodul cand parasesc ei tabara veche (fiind fortati) si se duc la centrul ala...

| megabum explică (pentru M25M):

Mersi de ajutor, macar la prima. La a doua, eu da, ma refer la Sezonul 1 Episodul 5 din The Walking DEAD, dar nu serialul, ci jocul. La credit, credit-ul dupa ce se termina episodul. Tu cred ca mi-ai dat din serial. Te rog sa-mi spui daca o stii pe cea din joc. Te rog anunta-ma fiind ca am nevoie de aceste melodii.

| M25M a răspuns (pentru megabum):

Mai cea din joc nu o stiu eu ma refeream la serial. Scuze