| SorinELoo7 a întrebat:

Ştiţi cum se numeşte melodia (este manea) care are în versuri cuvintele „mamă mamă, tată tată". Nu ştiu nici cine o cântă. Îmi place mult acea melodie. Lăsa-ţi un link de preferat.

3 răspunsuri:
| Emilian601 a răspuns:

O stiu eu, stiu eu, este buna uite aici oficialu;) http://www.youtube.com/watch?v=zAqr1pEnboY

| Cruciuliță a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=A7Yk3eBih38
Mie..nu-mi plac manelele. Daca ar fi sa aleg as alege cele cantate de formatia: LA- "ochii tai mi-amintesc cat de mult team iubit...", Toata viata mea, bate, bate inima