| Rebeca2911 a întrebat:

Voua ce genuri de muzica va plac sau nu va plac! Argumentati! Astept raspunsurile voastre. love struck

1 răspuns:
| DakotaRoyse a răspuns:

Îmi place: doar rocku'. Nu chiar rocku', da' nu intru în detalii. Îmi place pentru că se folosesc instrumente adevărate la realizarea muzicii, artiştii chiar lucrează ca să-l facă. Mesajele unor melodii depăşesc cu mult inteligenţa medie a altor stiluri de muzică. Plus că e una din cele mai vechi genuri care încă se ascultă la scară largă şi e una din cele mai variate.
Nu-mi place: (zbenguiala) dance, (vorbitu') rap&hip-hop, (şi dacă astea se consideră muzică) manelele. Primul nu-mi place pentru că nu-mi place să dansez, şi al doilea pentru că pur şi simplu nu văd nimic artistic în acel gen. De al treilea... pfff, nu mai spun nimic.