| Crynutza a întrebat:

Vouã vã place "Blaxy girls"?
Cã mie una imi place la nebunie,
Si ce formatii sau cântãreti vã mai plac?
Dar sã nu uit si ce gen de muzicã preferati,
Mie imi plac aproape toate genurile
Astept rãspunsurile voastre

8 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu'mi plac blaxy girls
Green day, nirvana, nilly talent, skilet, avril...
punk \m/

| cornel a răspuns:

Imi plac cei de la blaxy birls:X
deepside deejays
spin

house minimal dance:X

| mhg a răspuns:

Au melodii dragute Blaxy Girls.
Cel mai mult ascult rock, iar apoi trance.
Formatii preferate : Breaking Benjamin, 30 Seconds To Mars, Saosin, Metallica, Nightwish, Linkin Park, Paramore, Evanescence, My chemical romance(doar 2-3 melodii), chiar si stilul formatiei Cinema Bizarre imi place, Green Day, Skillet, Pink Floyd, Muse, Depeche Mode, One Republic, Limp Bizkit, Coldplay, The Killers, Panic! At the disco(2 melodii), All time Low...etc.

Cantareti/Cantarete:Kelly Clarkson, Adam Lambert, Avril Lavigne, Owl City, Leona Lewis(Ea canta R&B, pop din cate stiu), Tiesto, Armin Van Buren, Nadia Ali, Paul Vand Dyk, Dash Berlin, Anna Grace, Sarah Howells, R Kelly(Rap), T. I(Hip-Hop) si gata ca nu mai pot sa scriu... happy

| LorReen a răspuns:

Da, de ce nu? Nu pot sa spun ca sunt inebunita dupa Blaxy Girls, dar imi placehappy Imi plac mult cantaretii romaniwinking d. p. d. v. fac muzica buna:X Prefer muzica house, hip-hophee hee, rap, rock, etc.

P. S. Nu imi plac manelelestraight face

| AnonimaDoarTaci a răspuns:

Da imi place Blaxy Girls, Justin Bieber, Bethan Dillon, Barlow Girl, Evanescence, Whitin tempation, L'ame immortelle, Jonas Brotherlaughing, unele melodi de la Mylie Cyrushappy, Cheryl cole, One republic, Jason Derulo, Usher, Iyaz, multe altele.Nu imi plac manele nici de cum ascult mai mult rock dar si alte genurihappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi place Blaxy Girls, îmi plac toate melodiile lor.Au fost în Sibiu de ziua copilului şi am fost să le văd.Sunt foarte bune.

Îmi place Skillet, Three days grace, Nightwish, 3 doors down, 30 seconds to mars, Brokencyde, Evanescence, Avril Lavigne, Ksm, Paraziţii, B. U. G. Mafia, Paramore, t. A. T. u, Voltaj.

În general rock, metal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si mie imi place blaxy girls la nebunie.imi place de cand am auzit prima melodie a celor 5 fete.hai ca te pup cristinutza-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e fana trupa si eu am o trupa a mea am concurat la mamaia 2009.cu melodia lor save de world am stiut melodii de mult dupa net dar nu avem o trupa iar acum am. te pup ca trebuie sa ma duc la trupa am vacut o mica pauza pa