| andreeapink01 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o chitara acustica. Pana acum am cantat pe o hora a unei prietene. Suna bine, dar voiam sa intreb ce pareri aveti despre firma. Stiu ca Fender, Gibson si Epiphone sunt mai cunoscute si tocmai de aceea ma gandesc sa nu platesc doar pentru ca scrie,, Fender" pe ea. Mi-a placut acest model: http://magazinulrapsodia.ro/......-ctw-hora. Sarbatori fericite in continuare :)

Răspuns Câştigător
| RockNbeer a răspuns:

Hora e ca o loterie, dai de una care suna ca o chitara...sau dai de una care suna a ceaun, are rost sa cumperi o hora doar daca te simti norocos.
Nu ca alte brand uri n or avea cacaturi, insa procentaju de fail e mai mic la unele decat la altele.
Aria este ok daca vrei ceva ieftin si bun, muuuuult mai ok decat hora