| necunoscut123 a întrebat:

vreau sa va intreb cum pot invata dansul acela pe care-l danseaza baietii prin cluburi. dansul acela in care misca mai mult mainile si fac smecherii cu ele. vreau si eu sa invat sa dansez asa.

1 răspuns:
| love9dubstep a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=c94MD7GlAuo Asa ceva? Uita-te pana mai spre final;) Daca asta e stilul de dans, cauta pe youtube "how to dance to dubstep" daca te intereseaza in special "smecherii" pentru maini mai adauga acolo hands tutorial sau ceva :)) Succes >:D