| anonim_4396 a întrebat:

Zilele astea am auzit o melodie, cred ca era de la The Motans, era un vers in care zicea "frumoasă ca Marilyn Monroe" stiti ce melodie e?

4 răspunsuri:
| bejenariu a răspuns:

Http://st.unimedia.info/storage/video/2017/05/august.mp4 originala doar ei stiu cand va aparea :d melodia se cheama august.

| BiancaT17 a răspuns:

Inca nu a aparut piesa...Se numeste "August".

| Coquinnnna a răspuns:

Frumoasa ca marylin monroe moarta?

http://imgur.com/a/ySbDT

se numeste "sunt un necrofil"

| LolyFecu a răspuns:

Nu stiu ce melodie e, poti cauta tu, nu au prea multe melodii cei de la The Motans. astea-s melodiile:
1. 1000 RPM
2. Tu
3. Fifty Fifty
4. Weekend
5. 42
6. Jumatate Stai
7. Versus
8. Ctrl Alt Delete.

Cam atat! Nu au si alte melodii. Imi cer scuze ca nu am reusit sa-ti raspuns chiar cum trebuia, dar nici eu nu stiu titlul piesei.