| IDKg a întrebat:

Zilele trecute am auzit o melodie la radio care mi-a placut. Eram in autobuz si nu se auzea prea clar, totusi am retinut o parte din refren. Melodia era dinamica si ritmata, vocea principala era a unui barbat si era o voce groasa, dar era acompaniat si de o fata. Refrenul incepea cu el zicand ceva si se termina cu vocea fetei, care spunea ceva de genul: "just like that" ..am cautat pe net sa vad daca o gasesc, dar am gasit doar melodii lente, romantice tongue. Daca stie cineva despre ce melodie e vorba, primeste funda happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ChimieIsLove a răspuns:

Buna! Din pacate nu stiucare e melodia, dar o vei mai auzi cu siguranta! In orice caz, data viitoare e bine sa fii pregatit si sa ai aplicatia Shazam. Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta mai mult de atat