| vlad93fcv a întrebat:

Salut tuturor. cum se numeste melodia care incepe la min 58:04 (ora 09:05 pe ceasul de pe ecran) la emisiunea Neata cu Razvan si Dani din 1 aprilie 2013? O au zilnic in playlist dar nu ii pot inteleg versurile. Linkul e aici http://neatza.a1.ro/emisiune/Neatza-cu-Razvan-si-Dani_13 555.html. Funda clar!

Răspuns Câştigător
| 1AngryMan a răspuns:

Dada ai dreptate piesa se numeste Fiesta -Carlprit ( am mai postat odata mii de scuze nu am rabdare sa citesc in intregime, un obicei prost happy

4 răspunsuri:
| 1AngryMan a răspuns:

Hey Mr.DJ Get up (extended radio version )Geo Da Silva &Saftik asta piesa 100%. Funda big grin

| vlad93fcv explică (pentru 1AngryMan):

Pff. nu, nu e asta din pacate sad. mai asculta o data!

| vlad93fcv explică (pentru 1AngryMan):

Nu-i problema. Deocamdata nu stiu de ce nu-mi apare optiunea sa-ti dau funda. Sper sa-si revina in caz contrar voi posta o intrebare identica si-ti voi acorda acolo funda meritata.Merci mult de raspuns oricum.

| 1AngryMan a răspuns (pentru vlad93fcv):

Dada ai dreptate piesa se numeste Fiesta -Carlprit ( am mai postat odata mii de scuze nu am rabdare sa citesc in intregime, un obicei prost happy

| 1AngryMan a răspuns:

AA sry nu m am uitat ce minut vroiai piesa se numeste FIESTA-CARLPRIT