| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor big grin! Am auzit o melodie la Kiss FM si era genul melodiei "Animals" semnata Martin Garrix.Deci semana foarte mult cu aceasta melodie. Avea cam aceleasi beat-uri si se asemanau foarte mult dupa cum am ascultat.o eu big grin Acum eu nu stiu cum se numea..stiti voi melodia? Va rog sa-mi spuneti daca stiti despre ce melodie vorbesc happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Posibil sa te referi la melodia Animals a lui Maroon 5, dar acolo apar versuri. E super melodia.
Sau, Party rock-Lmfao, si aici apar versuri, dar mai putine. Daca nu este vreuna dintre ele, sper ca măcar ti-au plăcut melodiile.

| Anonymous10000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu melodiile big grin Mersi oricum.Nu e ceea ce caut..Sa fie oare un remix ce il folosesc ei la radio, de la piesa asta? Si probabil ca eu nu stiu mix-ul si din aceasta cauza seamana..Nu stiu thinking