| cleopatra_5855 a întrebat:

Salut tuturor... daca vrei sa descarci melodii pe telefon ai nevoie de cablu de date, nu?!(in plus as vrea freehappy )...

Răspuns Câştigător
| Leutzbv a răspuns:

Daca ai card de memorie nu-ti trebuie cablu de date. Pe mine ma enerveaza sa folosesc acel cablu de date asa ca scot cardul din telefon, il pun intr-un dispozitiv din acela pentru mai multe tipuri de card cu mufa usb si escarc sau incarc asa. Este mai simplu zic eu. Cat despre muzica....gasesti peste tot :0

2 răspunsuri:
| gascaaa a răspuns:

Daca ai internet pe telefon poti si fara cablu...eu folosesc un site www.cucurigu.ro gasesti foarte multe piese! bafta

| ancaval a răspuns:

Pai iti trebuie cablu de data iar melodiile le gasesti pe net free