| Tapacyan a întrebat:

Unde gasesc un profram specific de muzica adica unde pot downloada orice fel de muzica as vrea eu si dupa aceea sa o pun pe MP4? Ajutor...va rog!

1 răspuns:
| ColaCoka a răspuns:

Www.audioz.com sau downloadezi youtube downloaderul si gasesti pe youtube gata mp4 sau in cel mai rau caz le gasesti.flv, si atunci le convertesti tu. Sfat: Am un convertor bun numit "SUPER". E tare de tot si chiar asa se numeste, "SUPER". Ma bucur ca ti-am putut fi de ajutor!