| Silviu_Sorin_1995 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati si pe mine intr-o problema. Am auzit o melodie in club incepe in engleza cu un vers ceva de genul : " I'm Falling in love..." si dupa refrenul este in Spaniola! Daca stiti careva sa imi spuneti ce melodie este, as fi tare fericit! Multumesc tuturor!

Răspuns Câştigător
| Mat3w a răspuns:

Radio killer - is it love out there?

| Silviu_Sorin_1995 explică (pentru Mat3w):

Nu este asta. Este cantata de un barbat si refrenul este in spaniola cred big grin! Mersi! Oricum pe asta o am!

| Silviu_Sorin_1995 explică (pentru Mat3w):

Nu este asta. Este una cu un tip care canta in spaniola refrenul! Iti multumesc oricum!

6 răspunsuri:
| Silviu_Sorin_1995 explică:

Dau Funda!

| Silviu_Sorin_1995 explică:

Melodia este cantata de un barbat si am uitat sa mentionez ca dau Funda!

| Silviu_Sorin_1995 explică:

Scuze ca am scris acelasi lucru de o gramada de ori dar imi facea figuri netul. Imi cer scuze inca o data!

| Silviu_Sorin_1995 explică:

Aceasta este melodia care o cautam! http://www.youtube.com/watch?v=jfsG0Fiullg