| vladutgabriel77 a întrebat:

Salut.Vreau cat mai mult melodii pop superi tari.Dau funda la cele mai bune.Nu conteaza sa fie si romanesti si strainer gen andra.

3 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Acuma depinde fiecare ce considera super tari si din ce perioada sa fie melodia pop.Sunt melodii pop ai anilor 70, 80 sau 90.Eu scriu aici vreo trei fara pretentiade a ficele mai tari dar cu pretentia ca mie imi plac.Depeche mode -enjoy the silence, Robert Miles -Fables, 2Unlimited- No limit, Eddy Huntington-USSR si ar mai fi foarte multe alte piese.Fiecaruia acea piesa ii pare mai super ce ii aduce aminte de clipe fericite din viata.

| AFR81 a răspuns:

Iti recomand Pink - Try sau Aura Dione - Friends.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Connect-R - Da-te-n Dragostea Mea(nu e pop dar e dance)