| kayrux1 a întrebat:

Vreau foarte mult sa cant.Credeti ca daca ma duc la ore de canto, o sa-mi fc vocea sa sune mai bine? Si trebuie sa fac vocalize inainte sa cant?(eu nu fac sad ) Am si polipi...afecteaza? Cum sa imi ingrijesc vocea? Orice sfat ma ajuta.Dau funda. Multumesc!

1 răspuns:
| Anca8080 a răspuns:

Nu stiu cum sa iti raspund la intrebari, dar poti cauta pe internet "cum sa canti mai bine", am cautat eu si mi-a dat rezultate. Sau cauta "lectii de canto online gratis", apoi o sa vezi daca-ti place sau nu si sa te interesezi mai departe de ceva serios.