| fihao a întrebat:

Am o vocea frumoasa ragusita cant melodii lente dar nu pot ridica vocea stie cineva niste vocalize care mi-ar putea fi folositoare nu vreau performante sa ma duc la canto ceva scurt si la obiect! Va multumesc frumos.

1 răspuns:
| Ackles a răspuns:

Noh incearca cu cineva de acasa sau la n amic caer stie sa-ti faca vocalize pe orga, pian. Pentru ca fara vocalize nu prea ai ce face. Vocalizele pe langa ca te ajuta sa nu falsezi te si ajuta sa-ti extinzi corzile vocalehappy. Succes