| heAdgN a întrebat:

Vreau sa imi fac un mini studio acasa.
Si as vrea sa stiu de ce mai am nevoie sa pot trage sunetul dintr-un Dynacord Powermate 1000-2 in pc.
Pc are urmatoarele :
Amd Ryzen 5 1600
16 Gb ram DDR4
240 ssd+ hdd
Rx 570 4GB GDDR5, 256 bit

6 răspunsuri:
| heAdgN explică (pentru sierra1):

Si sa trag direct din mixer?" Totusi as vrea si calitate. sunt dispus sa platesc pana in 300 lei

| sierra1 a răspuns (pentru heAdgN):

N-ai ce să mai plătești. Orice, intrercalat pe traseu, paradește "calitatea" pe care o invoci

| heAdgN explică (pentru sierra1):

Si totusi cum trag eu cu un cablude auxiliar direct in mixer? laughing)
Mufa de aia e pentru auriliar pentru record este cablu rca din cate stiu eu

| sierra1 a răspuns (pentru heAdgN):

Fă cum zic sau fă cum vrei

| sierra1 a răspuns (pentru heAdgN):

Dacă ai un asemenea mixer, se presupune că știi câte ceva despre conectică

https://www.emag.ro/search/cablu+jack+rca+tata