| Edi12679 a întrebat:

Salut, am doi sateliti de la electro voice de 300w si doi basi de 600w de la dynacord. As dori sa-mi iau un mixer si m-am gandit la un behringer pmp 6000 sau dynacord powermate 1000-2 (dar este cam scump...). Ce recomandari aveti? (Nu ma deranjeaza daca este second hand). Multumesc anticipat! Precizez ca vreau sa il folosesc pentru petreceri, cantari live, etc.

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Eu mi-am luat Sony la second am dat 200 de lei pe el.
Daca esti din Timisoara te pot pune in contact cu cineva ce are sute de statii...