| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Vreau sa stiu si eu cum este vocea rock cum trebuie sa fie cantata o melodie rock. Dau funda...

5 răspunsuri:
| Biuka a răspuns:

Depinde ce fel de rock. fii mai explicit oh go on

| RockMe a răspuns:

Cum canta Linkin Park genul asta...Te rog da-mi detalii...

| RockMe a răspuns:

Ascult rock de cativa ani si am vazut cum este da vreau sa stiu mai multe detalii daca se poate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E stupida intrebarea. se inmultesc acesti pseudorockeri ca ciupercile dupa ploaie. copile, inainte sa postezi intrebari cretine asculta ceva muzica ( multa muzica ), sa iti faci o idee si nu o sa mai fie nevoie sa intrebi " cum se canta o melodie rock"

| BurnInHellSucker a răspuns:

Cum trebuie cantata o melodie rock laughing))))) ma mama, o melodie rock poate sa fie si cannibal corpse dar si green day. melodie rock laughing) ar fi tare sa incepeti voi sa ii explicati cum sa faca screamo si ea sa se duca la scoala sa cante avril lazanie pe screamo laughing))))))