| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau si eu sa stiu cum se pun 2 melodii una peste alta, de preferat daca puteti sa-mi spuneti cum sa procedez in programul "wave pad sound editor", daca nu, dati-mi un program sa-l downloadez si cum se procedeaza.Atentie : cand ma refer sa pun 2 melodii una peste alta, ma refer ca atunci cand dau play sa se auda ambele de-odata.Scuzati exprimarea, am scris intr-un minut tot.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Sorin_Bumba_1993 a răspuns:

Downloadeaza Sony vegas 8, e simplu, poti sa faci si videori si sa pui mel una peste alta cum zici u happy

| Thunderstruck a răspuns (pentru Sorin_Bumba_1993):

Mersi, dar am reusit cu Audiacitybig grin.

| Bogddann a răspuns (pentru Thunderstruck):

Poti sa imi spui si mie sau sa imi dai un tutorial de pe net?
Ca nu am gasit straight face