| Stratovarius a întrebat:

ziceti-mi niste melodii nu foarte grele de cantat la chitara(acustica)...rock de preferinta...:d

2 răspunsuri:
| oasis a răspuns:

Hotel California, Nothing else matters, Knocking on heaven's door.

| GregHouse a răspuns:

Green Day - Boulevard of broken dreams!
Daca o inveti pe asta ca lumea esti meserias, mai ales daca esti incepator! Nu e grea, dar ia timp sa te obisnuiesti cu ritmul. Uite un tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=LhEWcnJ99bg
Btw, ritmul J J J JS e panarama, incearca sa te obisnuiesti cu cel complex, pe care il face si tipul acela :D