| florin96ak47 a întrebat:

Ziceti-mi niste trupe ca Three Days Grace, Linkin Park (mai putin LP). Astea is trupele mele preferate (in ordine). Dau funda!
(mai bine putine da' bune decat multe si slabe)

4 răspunsuri:
| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Red hot chili papers

| Sociopat a răspuns:

Skillet,Black Veil Brides,Breaking Benjamin,Evanescence, Papa Roach, Paramore, Avril Lavigne, Placebo

| florin96ak47 explică (pentru Sociopat):

Misto trupele.
Skillet e trupa mea preferata, nu stiu cum am reusit sa nu o trec in intrebare.
App, daca stii pe cineva care asculta death metal sa-i sugerezi si lui Avril Lavigne laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noir desir, indochine, pain of salvation poate