| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ceva, iar daca cineva poate sa ma ajute... Vreau sa fac o conversie in mp3 unui videoclip de pe youtube numai ca nu reusesc. Posibil sa fie si lungimea videoclipului care este de 1 ora si cateva minute. Vreau sa va spun ca eu sunt de pe o rabla de telefon java, iar alaltaieri facut pe un site conversia unui videoclip de 51 de minute si culmea ca s-a descarcat la perfectie. Ieri si astazi am incercat in repetate randuri sa fac conversie tot pe acelasi site si in ciuda faptului ca am descarcat un fisier de 62 MB melodia canta numai cateva sec. dupa care "eroare". De pe alte site-uri nu reusesc pt ca sunt cu tel. Asa ca va rog, cine poate sa imi faca o conversie dupa care sa puna pe un site de unde pot descarca direct pe tel, fara erori si alte prostii... Iar fisierul sa nu fie nici chiar exagerat de mare pentru ca atat am downlodat incat din 2 gb am ramas cu cativa MB. Video desp care vorbeste este acesta : https://www.youtube.com/watch?v=LipSEX0fr9M

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Ciurcas_1993 a răspuns:

Gata. Are 68 de mb :) Sper ca te-am ajutat. Uite adresa, este adresa directa de la melodie. Daca ti-am fost de ajutor te rog da-mi funda... Daca mai doresti ajutor te pot ajuta... ...h_2013.mp3

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi frate. mii de mulţumiri. habar nu ai cat m-am chinuit să-i fac conversie. dar numai pe site-uri de kk am nimerit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi frate. mii de multumiri. habar
nu ai cat m-am chinuit sa-i fac
conversie. dar numai pe site-uri de
kk am nimerit.

| Gabriel_Ciurcas_1993 a răspuns:

Salut, te pot ajuta eu dar fii sigur ca va avea peste 60 de mb... E ok?

| Gabriel_Ciurcas_1993 a răspuns:

Gata, are 68 mb. E ok? Daca o fac mai mica se va auzi mai slab

| Gabriel_Ciurcas_1993 a răspuns:

Te rog da-mi add pe facebook, poate mai ai nevoie de ajutor... www.facebook.com/dan.gabriel3 Cu multa placere;)