| Ionuț1991Andrei a întrebat:

Salutare, am o orga Botempi PM 61, as vrea sa pun niște boxe la ea. Am o problema la difuzor. Se aude un bâzâit și as vrea sa pun boxe ca să nu se mai audă asa dar nu știu cum. Trebuie sa cumpăr ceva? Cât costa și poate și un tutorial sau ceva explicatii clare. Aveti aici o poza cu mufa de la orga.Pot pune direct boxa? De unde am cumparat-o au zis ca merge sa pun si boxa.
https://imgur.com/a/ZiPfgnh

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Ionuț mamă, ți-am mai explicat odată ce-și-cum...dar văd din partea ta, ZERO feed-back

2 răspunsuri:
| Ionuț1991Andrei explică (pentru sierra1):

Am găsit soluția. Soluția era un adaptor 6, 3mm Jack.

| sierra1 a răspuns (pentru Ionuț1991Andrei):

Bravo