| NakaTaka a întrebat:

La mine la Boxe daca bag mufa cu totul se aude doar pe o boxa, iar daca o scot se aude in amandoua. Cum pot sa fac ca sa se auda amandoua boxele cu mufa intrata de tot?

5 răspunsuri:
| lBroken69 a răspuns:

E stricată boxa.Nu poţi face aşa ceva.Va trebui să îţi cumperi alte boxe.
Sper că te-am ajutatwinking

| NakaTaka explică (pentru lBroken69):

Am dus-o la verificat, dar nici ala nu stie ce are. Placa video e in stare perfecta,

| lBroken69 a răspuns (pentru NakaTaka):

E stricată acolo mufa omule.Nu ai ce să îi faci, cumpără alte boxe dacă nu îţi convine.

| MereuHappy a răspuns:

Ce-ti pasa? Iti merg ambele boxe intr-un fel sau altul? Da! Atunci... ce mai vrei? Scoate mufa si gata! :-

| NakaTaka explică (pentru MereuHappy):

Pai,uneori face ``fite`` si face un fel de bruiaj si e foarte deranjant.