| Rgeorgelucian a întrebat:

Salutare!

As dori sa stiu si eu de ce anume este nevoie pentru a infiinta o casa de discuri. Care este procedura, cam cat ar costa toata treaba, daca este nevoie de un avocat pentru asta, daca trebuie sa am vreo calificare in domeniu etc...
Daca ajuta cu ceva, am 21 de ani si sunt din Iasi, Romania si vreau sa ma axez mai mult pe genul de muzica house/chill/disco/garage/indie.

Multumesc mult!

1 răspuns:
| KatPetrova a răspuns:

Ar costa cam 2000-4000 lei si trebuie infiintata pe numele unui adult