| Robbe a întrebat:

Salutare. As vrea sa stiu de unde pot face rost de bilete la concertul Shakirei din 2011 si cat mai ieftine dau funda pls!

Răspuns Câştigător
| CARLI a răspuns:

Pai la Kiss Fm se face un concurs si tu trebuie sa raspunzi la cateva intrebari si daca la sti castigi concursul si mi se pare ca 2 sau 3 bilete!:d Asta e un raspuns serios.Si inca un raspuns! Te duci acolo si te strecori pe sub alti oameni si intri pe gratis(eu asta am de gand sa fac) laughing!

3 răspunsuri:
| DiDu_7700 a răspuns:

Pai...cei de la kiss fm[parca] fac un concurs...in fiecare emisie de joi pun cate 4 intrebari despre Shakirabig grin.si daca raspunzi corect, castigi!

| SweetAnna a răspuns:

Poti sa le iei de la magainele Diverta...si nu's ff scumpe, cam 100-150 lei[asa am auzit]... fundita?