| katy001_2743 a întrebat:

Buna TPU.:X!
Vreau sa merg la concertul Shakirei, dar am o problema, nu stiu unde sa'mi iau locul...este acest site http://www.iconcert.ro/bilete-shakira.html unde este un desen cu locurile dar nu as vrea la 380 de lei pentru ca mergem in grup si as vrea de la 300 in jos
>~~In concluzie nu stiu unde sa'mi iau biletele la ce standard

1 răspuns:
| Ade a răspuns:

Iti recomand locul verde la 180 lei. Alea portocalii sunt prea scumpe. Mi se pare ca alea albastre sunt prea departate la fel si cele roz sunt prea prea departe.