| BillyX a întrebat:

Ce programe de mixat cunoasteti? in afara de Virtual Dj, Atomix mp3, Traktor dj.

Răspuns Câştigător
| Rolland_6813 a răspuns:

NeluL@ FL9 e pentru productie muzicala. Anul asta cel mai bun e Traktor.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Fruity Loops Studio v9.0 [FULL] + crack
http://www.fileserve.com/file/4csyaCu
http://www.fileserve.com/file/p4XvCrY
program de mixat muzica,salvat,efecte voci,taiat voci dintr-o melodie...
Bafta !

neluL
| neluL a răspuns:

@Rolland probabil nu ai inteles intrebarea si nici cel care a pus aceasta intrebare! Suna asa:''Ce programe de mixat cunoasteti?'' deci, nu a intrebat ''care este cel mai bun program''! Eu am raspuns cu un program in care nu iti prinzi urechile! Alte programe:
Mixxx 1.9.0
Traktor Pro 2
Audiophile v2.0b6
DeKstasy v1.3.6
Ableton Live 8.2.1
I Am The Mighty Jungulator v4.3.1
Cubase 6
Virtual DJ PRO v7.0.4
DBMix v0.9.8
Ask the DJ v2.0.2
MixMeister Studio v7.4.4
djay v3.1.1
MetaMix v1.1
Pacemaker Editor v2.02
UltraMixer v3.0.2.3
Deckadance v1.90
MegaSeg DJ v5.1
Turntablist Pro 1.04
DJ Mixer Pro 2.0.4
FutureDecks 2.0.3
Torq 2.0.1
Girl 2.0
FutureDecks Pro v2.0.4
DJ-1800 v3.2.2
MixMeister Fusion v7.4.4
N.A.G. (Network Auralization for Gnutella)
Turntablist Pro v1.04
DJ Library v1.0.6
MegaSeg v2.7.2
otodidoto v1.0
Disco XT DJ v6.0
iScratch v1.0
Ableton Suite 8.2.1
Radiologik DJ 2010.08.1
YOW*
Alphabet Soup v.2.0.4
DJ-1800 v1.2.1
EZ-Mixer v1.0
Quad v2.20
Radiologik Scheduler v1.4.2
AVmixer Pro v1.1
MixTape
GUidPlayer 1.3.3
djDecks Beta
PlayOnBeat 1.5
DJ Mixer Express 2.0.3
Cross DJ 1.4
MixVibes Cross 1.4
...si lista continua! Toate lucreaza pe sistem de operare MAC - Apple(toti DJ cu renume folosesc sistemul de operare de la Apple - MAC-uri) si unele ajung si la 13.000 de euro dar ce rost are sa mai vorbim cand habar nu aveti sensul intrebarii! Imi pare bine daca ai invatat sa lucrezi pe Traktor si stii sa tii un bpm un loop sau sa faci un jog ca lumea.

| Rolland_6813 a răspuns:

Ideea e ca nu mai folosesc softstraight face