| ionutwww a întrebat:

Salutare, cine imi poate da si mie un link cu beat-ul de la aceasta melodie
RAPPA - Coroana De Spini [Pe Aripile Cuvântului / 2013]
Dau funda, va rog am nevoie maxima de el

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Mda, ala nu e un ''beat'', este OST (Original sound track) de la jocul The Witcher 1, se numeste Wiedźmin OST- Believe compus de Adam Skorupa si Paweł Błaszczak
https://www.youtube.com/watch?v=HoBW1VLJzds
Astia au facut putin speedup si au adaugat un kick. Se intampla de multe ori, ca anumite melodii sa fie sampled, dar in situatia asta e full plagiat.
Si au mai pus si ''Instrumental: Shutz
Înregistrată, mixată și masterizată în Diamond Records Studio''.