| puidezmeu a întrebat:

Salutare.Doar ce mi-am facut si eu radio, si am ceva lume dar nu inteleg de ce nu pot creste mai mult de 20-25 de ascultatori. Imi da cineva o idee cum sa il fac sa il populez? Multumesc foarte mult.
Radio Iemo! Dedicatii Live : andrein66@yahoo.com http://now.in/radio/dj_iemo

2 răspunsuri:
| dragosh009 a răspuns:

Ai putea da un mass pe id-ul tau de yahoo si ii rogi pe prietenii tai din lista sa-l dea mai departe si tot asa. Voi trimite si eu site-ul cu radio.

| KittyEmma113 a răspuns:

Paii...Fa si tu reclama cu toti de pe la scoala...prieteniwinkingtongue